Португалія у матчі з "українським" інцидентом перемогла Уругвай і вийшла у плей-оф ЧС-2022

11,8 т.
Португалія у матчі з 'українським' інцидентом перемогла Уругвай і вийшла у плей-оф ЧС-2022

Збірна Португалії з футболу здобула перемогу над командою Уругваю у 2-му турі чемпіонату світу-2022. Зустріч на стадіоні "Лусаїл Іконік" завершилася з рахунком 2:0, що дозволило португальцям за тур до кінця групового етапу гарантувати собі місце у плей-оф.

Португалія з перших хвилин захопила ініціативу та повністю домінувала на полі, проте до гольових моментів справа не доходила. Підопічним Фернанду Сантуша не вистачало останньої передачі. До середини тайму гра вирівнялася. Першим номером, як і раніше, діяли португальці, але Уругвай почав огризатися контратаками.

Усі ключові події зустрічі відбулися після перерви. На 50-й хвилині поєдинок було припинено через вболівальника, який вибіг із райдужним прапором та написом "Save Ukraine" на футболці.

Через три хвилини Кріштіану Роналду підставив свою зачіску під передачу Бруно Фернандеша і відкрив рахунок. Варто зазначити, що згодом цей гол переписали на Фернандеша.

Наприкінці тайму той самий Фернандеш забив пенальті, після гри рукою Рубена Діаша у штрафному майданчику Уругваю.

Свій наступний матч на мундіалі Португалія проведе 2 грудня проти Південної Кореї.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!