Португалія сенсаційно вилетіла з ЧС-2018

31,2 т.

Збірна Уругваю обіграла команду Португалії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. Зустріч в Сочі на стадіоні "Фішт" завершилася з рахунком 2:1.

Перший тайм пройшов повністю під диктовку уругвайців. Підопічні Оскара Табареса задали шаленого темпу, пресингуючи суперника по всьому полю, і вже на 7-й хвилині відкрили рахунок.

Уругвай - Португалія

Суарсе видав дуже сильний крос з лівого флангу, в який встиг угвинтитися Кавані, найпотужнішим ударом головою не залишивши шансів Руй Патрісіу.

Португальці до перерви так і не змогли знайти ключі до воріт суперника, будуючи свої атаки через верхні навіси або велику кількість дрібних передач.

У другому таймі збірна Португалії включилася, запрацювали фланги. Європейці почали швидше рухати м'яч і після 10 хвилин пресингу забили м'яч у відповідь.

Після швидкого розіграшу кутового, пiшла подача в центр воротарського майданчику. Всю увагу стягнув на себе Роналду, і Пепе, який вискочив з-за спини, без опору зрівняв рахунок.

Читайте: ЧС-2018: аргентинський уболівальник зайнявся сексом з росіянкою на трибуні - відео 18+

Португалія продовжувала тиснути, користуючись шокованiстю уругвайців, створюючи небезпечні моменти один за одним.

Однак захопившись нападом, чемпіони Європи пропустили стрімку контратаку, яку на 62-й хвилині феноменальним голом у дотик точно завершив Кавані.

На жаль, 31-річний форвард ПСЖ вже через 12 хвилин був змушений через травму покинути поле.

Втративши свою головну ударну силу, Уругвай притиснувся до своїх воріт, практично в повному складі проводячи більшість ігрового часу в штрафній.

Діючі чемпіони Європи накочували атаки одна за однією, але добитися успіху так і не змогли, сенсаційно вилетівши в першій стадії плей-офф.

В 1/4 фіналу Уругвай зустрінеться з командою Франції, яка раніше в вогняному матчі пройшла Аргентину.