Франція і Аргентина забили сім голів у неймовірному матчі ЧС-2018

56,3 т.

Збірна Франції в напруженому матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2018 перемогла команду Аргентини. Зустріч на "Казань Арені" завершилась з рахунком 4:3.

"Гальські півні" активно розпочали зустріч, впевнено атакуючи аргентинські ворота. Спершу Грізманн потряс поперечину потужним дальнім ударом, а на 11-й хвилині фантастичний рейд організував Мбаппе, здобувши для своєї команди пенальті.

Франція - Аргентина

Нападаючий ПСЖ включив режим Болта і видав такий фантастичний ривок зі своєї половини поля, що Рохо зміг наздогнати і зупинити його ціною жовтої картки лише в своїй штрафній. "Постріл" Грізманна з точки був бездоганний - 1:0.

Французи продовжували вести гру, коли за 4 хвилини до кінця Ді Марія ошелешив несподіваним голом. Анхель змістився в центр і чудовим дальнім ударом послав м'яч у дев'ятку.

Другий тайм почався з кошмару для французьких футболістів. Після розіграшу штрафного Мессі пробив невдало, але потрапив точно в ногу Меркадо, від якого м'яч відлетів у порожній кут воріт.

Збірнiй Франції необхідно було атакувати, команда накрутила темп, і Павар, отримавши простріл з лівого флангу, замкнув його геніальним голом.

"Трибарвні" продовжували пресувати, коли своє слово знову взяв чудовий Мбапе.19-річний форвард з інтервалом у п'ять хвилин поховав "небесно-блакитних" своєю фантастичною швидкістю і точністю.

На 63-й хвилині після відскоку він легко обіграв Переса в чужій штрафній, зробив крок і пробив під Армані, а на 68-й забив м'яч у нижній кут після точної передачі Жиру.

У час, що залишився, гравці з Аргентини спробували організувати останній штурм, забивши на другій доданій хвилині третій гол.

У Мессі і партнерів залишалося дві хвилини, щоб зрівняти рахунок, але максимум, що змогли зробити аргентинці, це влаштувати невелику сутичку з опонентами.

Читайте: У мережі повідомили про смерть легендарного Марадони

Підопічні Дідьє Дешама в 1/4 фіналу зустрінуться з переможцем пари Португалія - ​​Уругвай.

Нагадаємо, що Аргентина з неймовірними труднощами вийшла в плей-офф ЧС-2018.