Порошенко показав, як "ЄС" вболіває за збірну України на Євро-2020. Відео

12,4 т.
Порошенко показав, як 'ЄС' вболіває за збірну України на Євро-2020. Відео

П'ятий президент Петро Порошенко показав як команда "Європейської солідарності" вболівала за збірну України у футбольному матчі Євро-2020 з командою Північної Мекедонії. Поєдинок відбувся у четвер, 17 червня.

На своїй сторінці у Facebook політик опублікував відео зі штабу партії, на якому разом із колегами по фракції на великому екрані дивиться матч (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

Кадри були зняті у той момент, коли збірна України забила другий гол у ворота суперників. Політики щиро раділи за українців.

Політики вболівають за Україну
Порошенко та ЄС

Разом із Порошенком на відео присутні співголова партії Артур Герасимов, Володимир Ар'єв, Олексій Гончаренко, Вікторія Сюмар, Володимир В'ятрович та інші.

Сам Петро Порошенко був одягнутий у футболку збірної України.

Порошенко у формі збірної України

"2:0! Україна попереду! Вперед до перемоги! Слава Україні!" – підписав політик відео.

Також поділився фотографіями з перегляду матчу і нардеп від ЄС Олексій Гончаренко.