Помер після 40 хвилин реанімації: 22-річний футболіст, який грав проти України, знепритомнів на тренуванні

3 хвилини
12,5 т.

Перспективний колумбійський півзахисник Андрес Баланта зненацька помер у віці 22 років. Футболісту стало погано у вівторок, 29 листопада, на тренуванні його клубу "Атлетіко Тукуман", який виступає в елітному дивізіоні чемпіонату Аргентини – Суперлізі.

За інформацією ESPN, 22-річний Баланта несподівано знепритомнів під час першого тренування своєї команди після святкової перерви. Півзахисника "Атлетико" терміново доправили до лікарні до Сан-Мігеля-де-Тукумана, проте, хоч як намагалися лікарі, після 40 хвилин реанімаційних заходів молодий футболіст помер.

"З жалем повідомляємо вам про смерть Андреса Баланти. Уболівальники клубу сьогодні глибоко засмучені. Звичайно, ми підтримуємо його сім'ю, товаришів по команді та друзів", – зробив заяву журналістам представник "Атлетіко Тукуман" Ігнасіо Голобіскі.

Зазначимо, що 22-річний Баланта приєднався до аргентинського клубу 1 липня. Півзахисник перебрався до "Атлетико Тукумана" з колумбійського "Депортіво Калі" на правах оренди.

На рахунку Андреса є три матчі за збірну Колумбії до 23 років. Також Баланта виступав за національну команду на молодіжному чемпіонаті світу 2019 року у Польщі (U-20) та грав у чвертьфіналі проти збірної України. Колумбійці тоді поступилися 0:1 після голу Данила Сікана, а "синьо-жовті" під керівництвом Олександра Петракова виграли турнір.

"Федерація футболу Колумбії шкодує про смерть Андреса Баланти, гравця національної збірної Колумбії у різних вікових категоріях", – йдеться у заяві на офіційному акаунті американської федерації у Twitter.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що під час звільнення Білогорівки окупанти вбили 20-річного героя-футболіста та його найкращого друга.

Також російські військові вбили знаменитого ексфутболіста київського "Динамо" та збірної України.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!