Польща з відбитим пенальті Мессі програла Аргентині, але "на інфаркті" вийшла у плей-оф ЧС-2022

25,1 т.
Польща з відбитим пенальті Мессі програла Аргентині, але 'на інфаркті' вийшла у плей-оф ЧС-2022

Збірна Польщі пропустила два голи від команди Аргентини на чемпіонаті світу з футболу-2022, але все одно вийшла у плей-оф. У паралельному матчі групи С Мексика з рахунком 2:1 обіграла Саудівську Аравію, причому свій гол аравійці забили на 95-й хвилині, гарантувавши полякам друге місце.

До цього Польща проходила лише за додатковим критерієм Fair play від ФІФА (кількість жовтих карток), оскільки всі інші показники (очки, забиті пропущені м'ячі) з Мексикою були рівні. Для поляків вихід до 1/8 фіналу ЧС став першим із 1986 року.

Сам матч складався для "білих орлів" дуже непросто. Вже на 39-й хвилині Аргентина отримала право на спірний пенальті, але Мессі не зміг переграти Шченсни.

Незабитий гол мав окрилити футболістів Польщі, але натомість надав агресії діям американців. Мессі та Ко влаштували справжній штурм воріт суперника.

Розв'язка настала у другому таймі. Збірна Аргентини повністю домінувала на полі і змогла забити два м'ячі.

У 1/8 фіналі Аргентина зіграє з командою Австралії, яка створила грандіозну сенсацію на ЧС-2022, а також повторила досягнення України.. Польща рубатиметься з Францією.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!