Шалена розв'язка у групі С. Результати й хроніка матчів Польщі та Мексики

5 хвилин
29,1 т.

Збірні Польщі та Аргентини у середу, 30 листопада, грали у матчі лідерів групи С чемпіонату світу з футболу.

Поєдинок приймав стадіон "974" у Досі. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Польща – Аргентина.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ПОЛЬЩА – АРГЕНТИНА

Чемпіонат світу. 3-й тур

Група С

Доха, стадіон "974"

Головний арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)

Польща – Аргентина – 0:2

Голи: Мак Аллістер, 46, Альварес, 68

________________________________________

23:01. Все! Мексика обіграла арабів 2:1, але за різницею м'ячів у 1/8 фіналу вийшла Польща.

22:58. Аравійці забивають Мексиці!

90+6 ХВИЛИНА. Свистить рефері. Аргентина з першого місця виходить у плей-оф.

90+3 ХВИЛИНА. Ой-ой-ой!!! Ківіор вибиває м'яч із порожніх воріт Щенсни після удару Тальяфіко!

90+2 ХВИЛИНА. Контроль м'яча від Аргентини. Мексика штурмує ворота Аравії.

90 ХВИЛИНА. Шість хвилин у нас лишилося.

88 ХВИЛИНА. Ну і розв'язка на нас чекає!

86 ХВИЛИНА. Лаутаро Мартінес небезпечно пробив. Пронесло Польщу.

84 ХВИЛИНА. 7:5 за ЖК. На користь мексів.

83 ХВИЛИНА. Серія замін у нас. Але, здається, поляки дивляться на паралельний матч. А Аргентину все влаштовує.

79 ХВИЛИНА. А ви знаєте, що доля путівки плей-оф може вирішитись за кількістю жовтих карток? А Польщі та Мексики зараз паритет. Але по ЖК "лідирують" латиноси.

77 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Крихов'як збив Мак Аллістера.

75 ХВИЛИНА. Зовсім без м'яча поляки грають.

73 ХВИЛИНА. Альварес не влучив у "рамку" ударом метрів із 13!

71 ХВИЛИНА. Ще один гол Аргентини чи Мексики, та Польща їде додому.

68 ХВИЛИНА. 0:2. Подвоює рахунок Аргентина. Це Альварес пробив о дев'ятці після пасу Фернандеса з меж штрафного майданчика.

57 ХВИЛИНА. Мексика два голи забила вже саудитам.

54 ХВИЛИНА. Аргентина контролює гру.

49 ХВИЛИНА. Глік пробивав. Не дуже небезпечно.

49 ХВИЛИНА. Якщо Саудівська Аравія раптом виграє у Мексики, то Польщі хана.

46 ХВИЛИНА. 0:1! Ну, нічого собі початок тайму. Мак Аллістер вдало замкнув простріл Моліни з флангу!

46 ХВИЛИНА. ЗАМІНИ. Скураш та Камінські у грі. Франківські та Свидерські закінчили.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

21:59. Повертаємось у Доху.

21:49. ПЕРЕРВА.

45+3 ХВИЛИНА. Свистить рефері.

44 ХВИЛИНА. Полякам треба піднімати лінію оборони. Інакше пропустять.

41 ХВИЛИНА. Які емоції у нас!

39 ХВИЛИНА. ЩЕНСНИ! ЩЕНСНИ! ЩЕНСНИ! Бере воротар поляків удар Лео з точки!

38 ХВИЛИНА. Після повтору суддя ставить пенальті у ворота Польщі!

37 ХВИЛИНА. Ух! Як Мессі зараз жорстко зіштовхнувся зі Щенсни.

36 ХВИЛИНА. Воротар Польщі сьогодні у вогні! Тягне удар Альвареса Войцех.

33 ХВИЛИНА. Ді Марія хотіла прямим ударом із кутового забити. Щенсни знову у грі.

29 ХВИЛИНА. Акунья! Стріляв у дальній кут по діагоналі. Повз.

26 ХВИЛИНА. А тепер під Левандовськи жорстко підкотились у центрі поля.

24 ХВИЛИНА. Крихов'як перехопив пас на Мессі. Але не розігнав атаки.

20 ХВИЛИНА. Перший кутовий Польщі завершився нічим.

16 ХВИЛИНА. Акунья наважився на удар із середньої дистанції. У регбі йому треба.

13 ХВИЛИНА. Латиноси більше володіють м'ячем. Поляки логічно вирішили грати на контратаках. У них перевага за очками.

10 ХВИЛИНА. Мессі завдає свого першого удару в матчі. Щенсни у грі. Відбив.

8 ХВИЛИНА. Фаворити починають тиснути на суперника.

6 ХВИЛИНА. Ішла передача-закидання на Левандовські. Захисники Аргентини спокійно зняли.

3 ХВИЛИНА. Було два кутових в аргентинців. Без ударів.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Аргентинці розіграли із центру.

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Усі хочуть фінал Португалія – Аргентина. Кріш проти Лео. Роналду вже у плей-оф.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до старту.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На розминку футболісти вийшли.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади у нас без особливих несподіванок. Капітани на місці.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧА. Команди на стадіоні вже.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Буде епічно, якщо Аргентина сьогодні пролетить повз плей-оф.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. На ЧС команди зустрічалися аж наприкінці 70-х. Тоді вони обмінялися перемогами 2:0 та 3:2.

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Цікаво, що на вихід Аргентини дають коефіцієнт 1,14 всього.

7 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. Сьогодні визначатимуться учасники 1/8 фіналу від квартету С.

Перед третім туром у групі лідирують поляки, які набрали чотири очки. Далі йдуть Аргентина (3), Саудівська Аравія (3) та Мексика (1). До плей-оф вийдуть дві найкращі команди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідер збірної Аргентини Ліонель Мессі отримав погрози від боксера Сауля Альвареса через "мерзотний вчинок" після матчу з Мексикою на ЧС-2022. У відповідь боєць UFC Сантьяго Понзініббіо викликав кривдника співвітчизника на бій.

Крім того, напередодні збірна США обіграла команду Ірану та вибила союзників Росії з чемпіонату світу. На гру фанати американців вивісили прапор України на підтримку нашої країни.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!