"Погляньте на це": опубліковано головний кадр матчу Шотландія – Україна

48,5 т.
'Погляньте на це': опубліковано головний кадр матчу Шотландія – Україна

Збірна України з футболу здобула перемогу у півфінальному матчі плей-оф відбірного турніру до чемпіонату світу у Катарі 2022 року. Підопічні Олександра Петракова в Глазго на стадіоні "Гемпден Парк" були сильнішими за Шотландію – 1:3.

Роман Яремчук відзначився голом у матчі із Шотландією.
Яремчук із вболівальниками збірної України.

Один із голів у грі, який став у підсумку переможним, записав на свій рахунок форвард "Бенфіки" Роман Яремчук, який відзначився вже на четвертій хвилині другого тайму. Після цього наш футболіст побіг до трибуни з шанувальниками "жовто-синіх" та влаштував емоційне святкування з ними.

Яремчук святкує гол.
Роман Яремчук забив переможний гол.

Цей момент у прямому ефірі програми "Головна команда" на каналі "Футбол 1" назвали головним епізодом вечора. "Ось погляньте на цей кадр дня. Це реально кадр дня", – прокоментував епізод ведучий передачі Іван Гресько.

Футболісти збірної України святкують гол.

До вашої уваги відео цього яскравого моменту з матчу Шотландія – Україна.

Зазначимо, що Олександр Петраков надемоційно відреагував на перемогу своєї команди над шотландцями та її вихід до плей-оф відбору ЧС-2022. 5 червня "жовто-сині" зіграють із Вельсом за право виступити у фінальній частині турніру в Катарі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перед грою Шотландія – Україна стадіон у Глазго стадіон неймовірно виконав гімн України. У Росії вболівальникам довелося привітати збірну України, якій вони влаштували відверте цькування перед матчем із британцями.

Петраков після матчу.

Крім того, головний тренер збірної Шотландії Стів Кларк зазначив, що українці виграли справедливо. А соцмережі в Україні бурхливо відреагували на успіх своїх улюбленців. Російський журналіст Ігор Рабінер захопився грою українців у Глазго.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!