"Після перегляду": в результат матчу Уельс – Україна внесено зміну

3 хвилини
297,6 т.
'Після перегляду': в результат матчу Уельс – Україна внесено зміну

Головну зірку збірної Уельсу Гарета Бейла визнано автором гола у ворота команди України у фіналі плей-оф відбору до чемпіонату світу з футболу 2022 року. Вирішальний епізод у поєдинку 5 червня стався на 34-й хвилині зустрічі, коли після удару капітана британців зі штрафного рикошетом м'яч від голови Андрія Ярмоленка опинився у сітці воріт "жовто-синіх".

При цьому взяття воріт записали як автогол українського футболіста. Тепер, як стверджує сторінка валлійської збірної в соціальній мережі Twitter, автором гольового удару став Бейл. "Після технічного перегляду Гарету Бейлу присуджено переможний гол у матчі з Україною, який відправив нас на ЧС-2022. Вітаємо капітана!" – йдеться у повідомленні.

Андрій Ярмоленко

Тим часом на сайтах Європейського футбольного союзу (УЄФА) та Міжнародної федерації футболу (ФІФА) значиться, що Ярмоленко вразив власні ворота.

Нагадаємо, збірна України програла Уельсу (1:0) і не змогла пробитися на ЧС-2022. Одним із ключових епізодів назвали непризначений пенальті за фол на капітані "жовто-синіх" Ярмоленку на 40-й хвилині зустрічі.

Хавбек нашої команди Олександр Зінченко розповів, як суддя Антоніо Матеу Лаос пояснив своє рішення. А український рефері Євген Арановський назвав момент неоднозначним.

Воротар "жовто-синіх" Георгій Бущан звинуватив Лаоса в тому, що той не призначив одразу два пенальті у грі. А польський рефері Шимон Марциняк пояснив, чому іспанець не став дивитись повтор епізоду.

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан київського "Динамо" Сергій Сидорчук назвав головний невтішний підсумок матчу Україна – Уельс. Зі свого боку, легендарний капітан київського "Динамо" Олег Лужний розкритикував футболістів збірної України за сльози після непотраплення на чемпіонат світу.

Ярмоленко забив у свої ворота

А тренер "жовто-синіх" Олександр Петраков розповів, як матч із командою Уельсу буквально підкосив його підопічних.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!