Під час матчу кваліфікації Євро-2024 на стадіоні залунало "Путін – ху*ло". Відео

11,9 т.
Під час матчу кваліфікації Євро-2024 на стадіоні залунало 'Путін – ху*ло'. Відео

Латвійські вболівальники, які прийшли на матч 9-го раунду відбору на чемпіонат Європи-2024 з футболу, влаштували яскравий антивоєнний перфоманс. Фанати, що зібралися на трибунах стадіону "Сконто" у Ризі, виконали "Путін – ху*ло".

Момент стався у першому таймі. На 39-й хвилині, коли на полі нічого значущого не відбувалося, уболівальники заспівали знаменитий хіт про ватажка Кремля. Цей епізод потрапив у прямий ефір.

Зазначимо, що зустріч Латвія – Хорватія завершилася з рахунком 0:2. На 7-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив Маєр. Через 9 хвилин другий гол забив Крамаріч.

У турнірній таблиці Латвія йде останньою. Хорватія посідає друге місце із 13 очками. За нею з 11 пунктами знаходиться Уельс. 21 листопада ці команди у очній зустрічі розіграють друге місце у групі D. Квінтет достроково виграла Туреччина.

Як повідомляв OBOZ.UA, у 2-му турі кваліфікації на Євро-2024 хіт про Путіна надихнув збірну Грузії. Програючи після першого тайму Норвегії 0:1 господарі змогли врятувати нічию.

На 60-й хвилині другого тайму вболівальники, які зібралися на "Батумі Арена", затягли "Путін - ху*ло". Практично через секунду Жорж Мікотадзе зміг втекти віч-на-віч з голкіпером і забити гол.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!