Під час матчу "Динамо" розпочалася повітряна тривога. Відео

10,2 т.
Під час матчу 'Динамо' розпочалася повітряна тривога. Відео

Матч 16-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі (УПЛ) між "Мінаєм" та "Динамо" було перервано через повітряну тривогу, оголошену по всій території нашої країни. Небезпека пов'язана з активізацією винищувача МіГ-31К у повітряному просторі Росії.

Команди на полі стадіону в Ужгороді встигли зіграти лише трохи більше хвилини, коли головний арбітр Олександр Шандор повів футболістів до підтрибунного приміщення.

Як повідомляв OBOZ.UA, літаки МіГ-31К є носіями надзвукових ракет Х-47М2 "Кинжал", які несуть загрозу всій території нашої країни.

Нагадаємо, що у 15-му турі УПЛ підопічні Олександра Шовковського з рахунком 2:0 перемогли львівський "Рух".

24 листопада "Шахтар" не зміг обіграти житомирське "Полісся" (0:0). У турнірній таблиці донецький та київський клуб поділяють лише три пункти. Лідирують "Кривбас" та "Дніпро-1" (по 33 бала).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!