Перший в історії! Футболіст "Динамо" забив гол за 56 секунд і встановив рекорд. Відео

16,3 т.
Перший в історії! Футболіст 'Динамо' забив гол за 56 секунд і встановив рекорд. Відео

Півзахисник збірної Люксембургу Жерсон Родрігес, права на якого належать київському "Динамо", оформив історичний рекорд своєї національної команди. 28-річний футболіст, який грає в оренді в турецькому "Сівасспорі", забивши у ворота команди Ісландії, очолив список бомбардирів Великого Герцогства.

Родрігес вийшов на поле у другому таймі, а вже за 56 секунд святкував гол. На 46-й хвилині в результаті швидкої триходівки Жерсон отримав м'яч на кордоні штрафного майданчика і далеким ударом не залишив шансів голкіперу.

Це стало 17-м голом Родрігеса у футболці збірної Люксембургу. Таким чином, він побив досягнення Леона Марта, яке трималося 77 років.

Зустріч 7-го туру відбору на чемпіонат Європи-2024 з футболу завершилася внічию 1:1.. Зазначимо, що на останніх секундах Родрігес міг вирвати для своєї збірної перемогу, але не влучив у порожні ворота.