Зінченку влаштували овації на стадіоні в Англії. Відео

15,5 т.

Український захисник лондонського "Арсеналу" Олександр Зінченко отримав порцію овацій від своїх уболівальників після гостьової гри 16-го туру АПЛ проти "Вулверхемптона". Зустріч завершилася перемогою "канонірів" із рахунком 2:0.

Після матчу 25-річний футболіст збірної України підійшов до гостьових трибун і подякував своїм фанатам за підтримку, поцілувавши емблему клубу.

У відповідь англійці заспівали на честь Зінченка пісню та проводили його оплесками.

Для Олександра гра у Вулверхемптоні стала другою після невеликої перерви, пов'язаної з травмою. Українець вийшов у стартовому складі та провів на полі 90 хвилин. У компенсований час його замінив Седрік.

Нагадаємо, що Зінченко перейшов до "Арсеналу" у січні 2022 року за 35 мільйонів євро. За весь час встиг зіграти у 9 матчах у всіх турнірах, відзначившись одним асистом у АПЛ.

За неофіційною інформацією, Олександр заробляє в лондонському клубі 7,8 мільйона фунтів стерлінгів на рік або 150 000 на тиждень (170 000 доларів).

6 листопада Зінченко в Англії встановив історичний рекорд України, побивши "вічне досягнення" Лужного