Олександрія створила сенсацію в Лізі Європи

257,6 т.
Олександрія Ліга Європи

Футбольний клуб "Олександрія" створив ще одну сенсацію в Лізі Європи. В 4-му раунді кваліфікації команда Володимира Шарана, яка мала статус аутсайдера, зуміла не програти на виїзді білоруському БАТЕ - 1:1.

Українці провалили початок поєдинку, явно знітившись на полі суперника. Білоруси скористалися нервозністю гравців гостей і сумбур у діях олександрійців вилився в пропущений м'яч. Іванич після пасу Стасевича з лінії штрафного чітким ударом вразив дальній кут воріт Паньківа.

Читайте: БАТЕ - Олександрія: всі подробиці матчу Ліги Європи

Швидкий гол надихнув господарів і вони продовжили нагнітати на половині поля нашої команди. Здавалося, що "Олександрія" зараз може пропустити другий і поплисти, однак підопічні Шарана здивували багатьох. Цуріков чудово навісив з лівого флангу, а Банада, залишившись у гордій самоті перед воротами, у дотик забив м'яч у сітку.

Забитий м'яч привів гостей до тями і вони стали діяти набагато впевненіше. Більше того, через 6 хвилин Цуріков міг виводити свою команду вперед, але не зумів переграти воротаря.

Після перерви футболісти БАТЕ спробували повернути собі ініціативу. Білоруси почали тиснути, але без особливої ​​небезпеки біля володінь Паньківа. У підсумку "Олександрія" без проблем впоралася з атаками господарів, утримавши досить зручний для себе рахунок.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться через тиждень - 24 серпня.

Нагадаємо, напередодні "Олександрія" дала бій "Шахтарю" в чемпіонаті України.