Офіційно: "Реал" виступив із заявою про конкурента Луніна

102,7 т.
Офіційно: 'Реал' виступив із заявою про конкурента Луніна

Мадридський "Реал" виступив із офіційною заявою про стан основного воротаря команди Тібо Куртуа, який є конкурентом українця Андрія Луніна.

Куртуа був замінений у перерві матчу Ліги чемпіонів проти "Брюгге". Під час поєдинку з бельгійським клубом голкіпер мадридців припустився двох безглуздих помилок, які коштували його команді провалу в першому таймі (0:2).

Незграбні дії Куртуа намагалася пояснити іспанська преса – зокрема, припускали, що воротар пережив панічну атаку. Пресслужба "Реалу" спростувала ці дані.

Читайте: Конкурент Луніна в "Реалі" зганьбився в Лізі чемпіонів і був вигнаний із поля Зіданом

"По-перше, у нашого гравця ніколи не було панічних атак, а отже ця інформація є брехнею. По-друге, у Куртуа був діагностований гастроентерит, що не дозволило йому дограти матч проти "Брюгге". Футболіст зараз проходить лікування, відновлення йде добре", – йдеться в заяві "Королівського клубу".

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Андрій Лунін провів літні збори в складі "Реалу", проте з початком нового чемпіонату Зідан відправив нашого воротаря в оренду у "Вальядолід", затвердивши на позиції основного воротаря Тібо Куртуа.