Один із кращих! Українець Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" розгромити "Челсі"

110,6 т.
Один із кращих! Українець Зінченко допоміг 'Манчестер Сіті' розгромити 'Челсі'

Футболіст збірної України Олександр Зінченко провів чудовий поєдинок за "Манчестер Сіті" в 26-му турі чемпіонату Англії проти лондонського "Челсі" (6:0).

22-річний півзахисник, почавши матч проти лондонського "Челсі" в стартовому складі, на 13-ій хвилині віддав гольову передачу на Серхіо. 30-річний аргентинець ефектним ударом подвоїв перевагу "Сіті".

На 19-ій хвилині Зінченко допоміг забити третій гол, закинувши м'яч у штрафний майданчик, де після декількох рикошетів Агуеро оформив свій дубль.

На 80-ій хвилині український футболіст віддав другу гольову передачу, асистував Рахіму Стерлінгу. 24-річний гравець збірної Англії забив шостий гол.

Для Олександра ця гра стала 13-ю в футболці "городян". У чемпіонаті Англії на його рахунку – 3 зустрічі. Крім того, українець провів 3 матчі в Лізі чемпіонів, 5 – у Кубку ліги та 1 – в Кубку Англії. У всіх турнірах наш співвітчизник забив 1 гол і віддав 4 результативні передачі.

Портал Whoscored поставив Саші оцінку 8.7. Це третій бал в матчі, після Агуеро і Стерлінга, у котрих – по 10.

У цьому матчі Зінченко віддав 70 передач із точністю 93%, зробив 2 вдалі обведення і 4 відбирання.

Читайте: ''Якось так ніби...'' Моуріньо ледь не зганьбився із Зінченком

Зінченко в матчі "Манчестер Сіті" – "Челсі"

"Манчестер Сіті" – "Челсі" 6: 0 (4:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 4 Стерлінг, 2:0 – 13 Агуеро, 3:0 – 19 Агуеро, 4:0 – 25 Гюндоган, 5:0 – 56, пенальті Агуеро, 6:0 – 80 Стерлінг.

"Манчестер Сіті" – Едерсон, Уокер, Стоунз, Лапорт, Зінченко, де Брюйне (Марез, 68), Фернандіньо (Сільва, 75), Гюндоган, Бернарду Сілва, Агуеро (Габріел Жезус, 65), Стерлінг.

"Челсі" – Аррісабалага, Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїз, Алонсо (Емерсон, 73), Канте, Жоржина, Барклі (Ковачич, 52), Педро (Лофтус-Чик, 65), Ігуаїн, Азар.

Попередження: Жоржина (60), Алонсо (69), Гюндоган (77).

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Зінченко не має наміру залишати свій нинішній клуб і буде боротися за місце в основному складі команди.