Новий скандал у Туреччині. Президент клубу образився на гол і забрав футболістів із поля. Відео

8,3 т.

Президент футбольного клубу "Істанбулспор" ухвалив рішення прибрати свою команду з поля у 17-му турі чемпіонату Туреччини з футболу у Суперлізі. Скандальний епізод стався в поєдинку проти "Трабзонспору" через незгоду із суддівським рішенням, ухваленим Алі Шансаланом.

На 74-й хвилині при рахунку 2:1 на користь "Трабзонспору" гру було призупинено після появи на полі президента Ертугрула Догана та інших представників "Істанбулспору". Через деякий час футболісти обох команд та судді залишили поле.

Догану не сподобався момент на 68-й хвилині, коли було зараховано гол форварда "Трабзонспора" Пола Онуачу після контакту між хавбеком Батіста Менді та півзахисником "Істанбулспора" Флоріаном Лошаєм.

Гравці "Істанбулспору" намагалися вмовити свого президента не переривати матч. Захисник Симон Делі навіть став навколішки перед керівником клубу, закликаючи продовжити гру.

Як повідомляв OBOZ.UA, тиждень тому в Туреччині матч 15-го туру чемпіонату з футболу в Суперлізі між "Анкарагюджю" – "Різеспор" завершився грандіозним скандалом. Після фінального свистка на поле вибіг президент господарів Фарук Коджа і напав на головного арбітра Халіла Мелера, вдаривши його в око.

Коли арбітр впав на газон, співробітники "Анкарагюдж" продовжили бити його ногами. Один із ударів влучив у голову.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!