Нідерланди розгромили Туреччину у фантастичному матчі з сімома голами у відборі на ЧС-2022. Відео

3,1 т.
Нідерланди Туреччина результат огляд матчу 07 09 2021

Збірна Нідерландів не залишила шансів Туреччині в домашньому матчі шостого туру відбіркового турніру на чемпіонат світу 2022 року. Підопічні Луї ван Гала розгромили суперників з результатом 6:1.

Рахунок був відкритий вже на першій хвилині після розкішної комбінації господарів, участь у якій взяли Деві Классен і Мемфіс Депай. Вони красиво зіграли в стіночку, після чого перший завдав чудового удару в дальній кут.

На 16-й Депай і Классен знову показали фантастичне взаєморозуміння й техніку. Деві вивів Мемфіса на побачення з голкіпером, а нападник "Барселони" свій момент не змарнував.

Мемфіс Депай (праворуч) став героєм матчу, зробивши хет-трик

Наприкінці першого тайму становище гостей ускладнилося ще в кілька разів. Спочатку Депай реалізував пенальті та довів рахунок до розгромного, а потім турки залишилися в меншості після вилучення центрального захисника Чаглара Союнчу.

Після перерви Нідерланди продовжили домінувати та відзначилися ще тричі. Їхні суперники зуміли відповісти лише одним голом, який був забитий після грубої помилки в обороні господарів.

"Помаранчеві" вийшли на перше місце в таблиці з 13 очками, випередивши Туреччину, у якої перед очною зустріччю було 11 пунктів. 13 балів також на рахунку Норвегії, яка розгромила Гібралтар із результатом 5:1.

Таблиця групи G

Як повідомляв OBOZREVATEL, Казахстан сенсаційно вирвав нічию в матчі з Боснією і Герцеговиною, а Франція обіграла Фінляндію. Це повернуло Україну на друге місце в групі відбору на ЧС-2022.