Названо найкращий гол Ліги чемпіонів минулого сезону. Відео

3,6 т.

Гол нападника ПСЖ Ліонеля Мессі був визнаний найкращим у Лізі чемпіонів у сезоні-2022/23. За підсумками голосування більшість уболівальників поставила на перше місце саме удар 36-річного аргентинця у ворота "Бенфіки" у 3-му турі групового етапу.

На 22-й хвилині Лео після передачі від Неймара далеким ударом у дотик не залишив шансів голкіперу португальців. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Друге місце посів гол Вінісіуса Жуніора у півфіналі ЛЧ "Реал" - "Манчестер Сіті" (1:1).

На третьому рядку розташувався переможний акробатичний удар на 84-й хвилині Ерлінга Холанда ("МанСіті") у поєдинку групового етапу проти "Боруссії" Дортмунд (2:1).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!