"Наполі" вперше з часів Марадони виграв чемпіонат Італії з футболу. Відео безумства

17,2 т.
'Наполі' вперше з часів Марадони виграв чемпіонат Італії з футболу. Відео безумства

Неаполітанський "Наполі" вперше з 1990 року виграв чемпіонат Італії з футболу. Команда тренера Лучано Спаллетті офіційно оформила перемогу у першості після того, як зіграла внічию на виїзді з "Удінезе" – 1:1.

"Партенопеї" пропустили гол на самому початку гри, але після перерви завдяки точному удару найкращого бомбардира Серії А нігерійця Віктора Осімхена здобули чемпіонське очко. За п'ять турів до фінішу "Наполі" відірвався від найближчого переслідувача "Лаціо" на 16 очок і став недосяжним для конкурентів.

Для неаполітанців це лише третє чемпіонство історії. До цього команда ставала найсильнішою в країні 1987-го та 1990-го, коли в її складі феєрив легендарний Дієго Марадона. У 2004 році клуб пережив банкрутство і був відправлений до третього за силою дивізіону чемпіонату Серії С.

2007-го "Наполі" повернувся до Серії А. Через чотири роки італійський клуб дебютував у Лізі чемпіонів. У нинішньому розіграші турніру "партенопеї" вперше в історії дісталися чвертьфіналу, де несподівано програли співвітчизникам із "Мілану" – 0:1 та 1:1.

Зазначимо, що за трансляцією поєдинку проти "Удінезе" фанати "Наполі" спостерігали на домашній арені команди. Після гри все місто почало люто святкувати перемогу. Крім того, варто нагадати, що за неаполітанців виступає Хвіча Кварацхелія, який виступив проти військової агресії Росії щодо України.

Як повідомляв OBOZREVATEL, суперкомп'ютер Five Thirty Eight передбачив результати півфіналів Ліги чемпіонів та назвав володаря трофею.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!