Нападник збірної України забив гарматний гол у Бельгії. Відео

31,1 т.
Роман Яремчук

Нападник збірної України та "Гента" Роман Яремчук відзначився гарматним голом у матчі чемпіонату Бельгії проти "Остенде" (2:1). Наш співвітчизник відкрив рахунок у поєдинку.

На 14-й хвилині він відтягнувся ближче до центру поля, щоб отримати пас від партнера, віддав м'яч на Алессіо Кастро-Монтеса і відразу ж отримав передачу у відповідь. Вийшовши віч-на-віч, українець першим дотиком з льоту вколотив ігровий снаряд у дальній кут воріт.

У другому таймі його команда подвоїла перевагу та зуміла втримати її, не дивлячись на те, що суперникам вдалося скоротити відставання в рахунку.

Для Яремчука цей гол став вже 19-м у нинішньому чемпіонаті Бельгії. Також на його рахунку 6 асистів.

Він забив 17 м'ячів у регулярному чемпіонаті і вже 2 – у єврокубковому плей-оф. "Гент" нашого співвітчизника посів сьоме місце в "регулярці" і тепер веде боротьбу за потрапляння в новий турнір під назвою Ліга конференцій УЄФА, який стартує з наступного сезону.

Після трьох турів його команда має в своєму активі 29 очок і відстає від "Остенде" на один бал.

Таблиця плей-оф чемпіонату Бельгії

Як повідомляв OBOZREVATEL, півзахисник збірної України та "Аталанти" Руслан Малиновський вийшов на перше місце в списку найкращих асистентів чемпіонату Італії.