Нападник "Динамо" забив ще один гол в Іспанії та допоміг команді перемогти. Відео

Фран Соль

Нападник "Динамо" Фран Соль, який виступає за "Тенеріфе" на правах оренди, відзначився одним з голів своєї команди в матчі другого за силою іспанського дивізіону проти "Алькоркона" (3:1).

Футболіст, який належить киянам, вийшов у стартовому складі і відкрив рахунок на 77-й хвилині поєдинку. Він опинився в потрібний час у потрібному місці та добив м'яч у ворота після сейву у виконанні голкіпера гостей.

Через п'ять хвилин "Тенеріфе" подвоїв перевагу, а вже в доданий до другого тайму час клуби обмінялися голами.

Команда Соля посідає 10-те місце після 27 матчів і має в своєму активі 36 очок. "Алькоркон" веде боротьбу за виживання. Клуб набрав 26 пунктів у 27 турах і йде третім з кінця.

Для нападника "Динамо" цей м'яч став вже сьомим у 23 поєдинках нинішнього сезону. Також на його рахунку дві результативні передачі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Соль зізнався, що не хотів би повертатися в Київ після закінчення орендної угоди з "Тенеріфе". Іспанський футболіст буде виступати на батьківщині як мінімум до літнього міжсезоння.