Найкращий футболіст України зробив дубль за 4 хвилини у чемпіонаті Іспанії. Відео

27,6 т.

Український форвард "Жирони" Артем Довбик оформив дубль у чемпіонаті Іспанії. 26-річний футболіст збірної України з інтервалом у 4 хвилини забив два голи у матчі 10-го туру проти "Альмерії".

На 39-й хвилині при рахунку 1:2 Артем на лівому фланзі зіграв у стінку з Дейлі Бліндом, після чого з-під захисника точно пробив у дальній нижній кут.

На 43-й хвилині українець вивів свою команду вперед. Отримавши пас праворуч Довбик зміг розібратися із трьома захисниками та відправити м'яч чітко у ворота.

На 67-й хвилині Довбика замінив уругваєць Крістіан Стуані, після чого господарі вкотили ще два голи. Підсумок - 5:2 та "Жирона" разом із "Реалом" продовжує лідирувати в Ла Лізі.

Нагадаємо, що Артем минулого сезону став найкращим бомбардиром Прем'єр-ліги, забивши за "Дніпро-1" 25 голів у 29 іграх. 6 серпня підписав 5-річний контракт із "Жироною".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!