Найкращий бомбардир УПЛ не зіграє за Україну в плей-оф відбору ЧС-2022 – ЗМІ

24,8 т.

Нападник збірної України та "Дніпра-1" Артем Довбик, найімовірніше, не допоможе національній команді у стикових матчах відбору до чемпіонату світу 2022 року у Катарі. 24-річний футболіст отримав травму під час заняття у тренажерному залі.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook проінформувало популярне шоу "ТаТоТаке". За даними джерела, форвард "синьо-біло-блакитних" пропустить до півтора місяця, що практично виключає його участь у стиковому поєдинку проти Шотландії, наміченому на 24 березня.

Артем Довбік святкує забитий гол.
Артем Довбик (у центрі) у боротьбі за м'яч

"Під час роботи зі штангою у тренажерному залі Артем серйозно пошкодив грудний м'яз.

За попередніми оцінками медиків, форварду потрібна операція. Пауза у роботі становитиме близько 5-6 тижнів. Найімовірніше, він пропустить стикові матчі ЧС-2022", – йдеться в повідомленні.

Артем Довбик на Євро-2020
Гравці збірної України святкують перемогу

Зазначимо, що Довбик лідирує у списку найкращих бомбардирів цього сезону Прем'єр-ліги України. В активі Артема 14 забитих м'ячів (три – з пенальті) у 17 матчах турніру.

Артем Довбик у матчі зі Швецією на Євро-2020.
Довбик очолює перелік бомбардирів УПЛ.

Нагадаємо, форвард "Дніпра-1" став справжнім героєм збірної України на Євро-2020. Саме він вивів нашу команду до чвертьфіналу, забивши переможний гол у ворота шведів на останній хвилині овертайму.

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник збірної України та донецького "Шахтаря" Сергій Кривцов отримав перелом ноги та пропустить матчі плей-оф відбору до ЧС-2022.