Найкращий бомбардир – автогол: на Євро-2024 склалася унікальна ситуація

6,0 т.

На чемпіонаті Європи з футболу, який у ці дні проходить у Німеччині, напередодні завершився 1-й тур групового етапу. За його підсумками на першості склалася неймовірна ситуація – жоден із гравців не відзначився більше одного разу, натомість тричі команди вражали власні ворота.

Відео дня

Усього за перший ігровий день чемпіонату було забито 34 м'ячі або 2,84 голи за матч. Відзначився 31 різний футболіст, а у найкращі бомбардири "вирвався" автогол. Найрезультативнішою командою стала Німеччина, яка у матчі-відкритті знищила команду Шотландії – 5:1. Цей поєдинок виявився і найбагатшим на забиті м'ячі.

По три м'ячі своїм суперниками забили турки, румуни, швейцарці та іспанці. Австрія, Україна, Хорватія, Бельгія та Сербії забитими м'ячами не відзначалися.

Найбільше голів глядачі побачили з 15-ї по 30-у хвилину перших таймів. У цей відрізок команди відзначилися вісім разів. Всього двічі глядачі побачили голи у компенсований час до першого тайму, а також у перші 15 хвилин других.

Один м'яч було забито з пенальті (Німеччина у ворота Шотландії), а ще один удар із "точки" не реалізували футболісти збірної Хорватії.

Як повідомляв OBOZ.UA, матч збірної Німеччини та Шотландії на старті Євро-2024 завершився з історичним для чемпіонатів рахунком.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!