На фіналі Ліги конференцій кинута склянка розбила в кров голову футболісту. Матч було зупинено. Відео

16,4 т.

Італійський захисник англійського "Вест Гема" Крістіано Бірагі постраждав від дій фанатів під час фіналу Ліги конференцій. Матч проти італійської "Фіорентини" проходив на празькому стадіоні "Fortuna Arena".

На 35-й хвилині капітан "молотобійців" підійшов до кутового прапорця, щоб виконати подачу і в цей момент до нього з трибун полетіли різні предмети, у тому числі пластикові склянки. Одна із них розбила у кров голову футболістові.

Іспанському арбітру Карлосу Дель Серро Гранде довелося на якийсь час призупинити зустріч, а медикам зайнятися травмою гравця.

Матч завершився перемогою "Вест Гема" (2:1). На 62-й хвилині з пенальті Саїд Бенрахма відкрив рахунок, а через 5 хвилин Джакомо Бонавентура відновив рівновагу. Переможний м'яч на 90-й хвилині забив Джаррод Боуен.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!