На ЧС-2022 встановлено антирекорд століття. Відео

30,1 т.
Уругвай Південна Корея

Суха нічия у матчі 1-го туру чемпіонату світу з футболу-2022 між збірними Уругваю та Південної Кореї стала четвертою грою на поточному мундіалі, яка завершилася з рахунком 0:0. За цим показником нинішній розіграш встановив антирекорд чемпіонатів світу з 1998 року, коли світові першості почали проходити у існуючому форматі за участю 32 команд.

Крім того, за всі 90 хвилин ігрового часу футболісти Південної Кореї і Уругваю жодного разу не потрапили в площину воріт суперника, що також сталося вперше на п'яти чемпіонатах світу, що відбулися в XXI столітті, повідомляє Gracenote.

Авторитетні статистичні портали WhoScored і Opta Analyst наводять одне влучення в площину воріт (від Матіаса Весіно на 13-й хвилині), але в офіційній статистиці від ФІФА навпроти пункту "удари в площину" стоять нулі.

Атаки Уругваю та Південної Кореї в результаті завершилися 16 загальними ударами у бік воріт обох збірних. Американці при цьому двічі влучили у штангу, маючи найнебезпечніші моменти у поєдинку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні було представлено дивовижну статистику забитих голів на чемпіонаті світу-2022.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!