На ЧС-2022 було показано першу червону картку, що стала рідкісною в історії. Відео

16,1 т.
Уейн Хеннессі

Голкіпер збірної Уельсу Вейн Хеннесі став першим футболістом чемпіонату світу-2022, якого було вилучено з поля. 35-річний воротар "Бернлі" достроково завершив свою гру у другому таймі поєдинку проти Ірану.

На 84-й хвилині, за рахунку 0:0, іранці втекли у швидку контратаку. Хеннесі не встиг до м'яча і влучив коліном у голову форварду іранців Мехді Таремі.

Спочатку головний арбітр Маріо Ескобар показав порушнику жовту картку, але після підказки помічників VAR змінив рішення, нагородивши валлійця прямою червоною.

Хеннесі став лише третім голкіпером, який був вилучений в історії чемпіонатів світу з футболу. До Уейна червоне світло від арбітрів бачили Джанлука Пальюка (Італія, 1994 рік) та Ітумеленг Хуне (ПАР, 2010-й).

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було (на відео з 5:40).

Нагадаємо, що збірна Уельсу, яка не пустила українців на чемпіонат світу 2022 року у Катарі, сенсаційно програла команді Ірану у другому турі групового етапу турніру. Підопічні тренера Роба Пейджа, на перемогу яких давали коефіцієнт 2,10, пропустили два м'ячі наприкінці гри.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!