Кривдник України у відборі ЧС-2022 зганьбився у грі з Іраном, пропустивши два голи у доданий час

12,8 т.

Збірна Уельсу, яка не пустила українців на чемпіонат світу 2022 року у Катарі, сенсаційно програла команді Ірану у другому турі групового етапу турніру. Підопічні тренера Роба Пейджа, на перемогу яких давали коефіцієнт 2,10, пропустили два м'ячі наприкінці гри.

З перших хвилин гри іранці, які провалили поєдинок проти англійців (2:6), почали ставити валлійців у глухий кут. Британська збірна більше контролювала м'яч, проте взагалі не могла нічого створити біля воріт суперника.

Найцікавіші події в цій грі сталися за останні 25 хвилин. Іранці щільно захопили ініціативу, а у моменти володіння м'ячем суперником почали ловити його ще й на контратаках.

На 85-й хвилині зустрічі довге закиданяя змусило воротаря Уельса Хеннессі залишити ворота, проте замість м'яча він зніс іранського футболіста за межами свого штрафного майданчика. Арбітр зустрічі спочатку показав жовту картку, але, подивившись відеоповтор, змінив її на червону.

Валлійцям вдалося успішно оборонятися практично до фінального свистка. На 90+8-й хвилині шикарний удар під дальню штангу вдався Чемші. А ще за дві хвилини іранці зразково розіграли контратаку, яку завершив Резаян.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зірка збірної Португалії Кріштіану Роналду увійшов до історії світового футболу у матчі ЧС-2022 з Ганою. Крім того, він потрапив у курйозну ситуацію, діставши з трусів енергетик під час гри.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!