Мудрику дозволили зіграти лише 10 хвилин. Він став найгіршим гравцем матчу

25,0 т.

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик з'явився на полі на 83-й хвилині у матчі 25-го туру чемпіонату Англії з футболу у Прем'єр-лізі. 22-річний гравець збірної України не зміг допомогти своїй команді перемогти "Тоттенгем" – поєдинок завершився поразкою "синіх" з рахунком 0:2.

За 10 хвилин проведених на полі наш співвітчизник зміг відзначитись одним неточним ударом у бік воріт, віддав два паси (усі – точні), ні зробив жодної обведення та жодного разу не відібрав м'яч.

Авторитетний статистичний портал Sofacore поставив українцеві оцінку 6.0. Разом із бразильським форвардом Феліксом, який отримав стільки ж балів, Мудрик став футболістом із найнижчою відміткою.

Для підопічних Грема Поттера це стало шостою поспіль грою без перемог та третьою поразкою. За шість матчів лондонці змогли забити лише один гол.

Мудрик за шість ігор не зробив жодних результативних дій за "Челсі". Також українець жодного разу не пробив у ворота.

Команда з Лондона застрягла на 10 місці з 31 очком, відстаючи від топ-4 на 13 очок.

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" за рекордні 100 млн євро, з яких 30 млн складуть бонуси.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!