Мудрик зробив першу результативну дію в "Челсі". Навіть забив гол, але його не зарахували. Відео

22,5 т.
Мудрик зробив першу результативну дію в 'Челсі'. Навіть забив гол, але його не зарахували. Відео

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик зробив асист у переможному матчі 27-го туру чемпіонату Англії з футболу у Прем'єр-лізі проти "Лестера". Це стало першою результативною дією гравця збірної України за 7 матчів у футболці лондонського клубу.

Також українець зробив передгольовий пас і сам забив гол, проте обидва взяття воріт було скасовано через офсайд. Наш співвітчизник вперше за місяць потрапив у стартовий склад та провів на полі 81 хвилину.

У середині першого тайму Михайло розігнав швидку атаку "Челсі", віддавши на правий фланг партнеру, але Фелікс забив із положення поза грою.

Після цього на 75-й хвилині Мудрик сам відзначився забитим м'ячем, але його знову не зарахували через офсайд.

На 78-й хвилині 22-річний футболіст збірної України зробив уже легітимну результативну дію. Наш співвітчизник асистував Матео Ковачичу, котрий встановив остаточний рахунок у грі 3:1 на користь столичної команди.

Раніше Михайло тричі виходив у старті та тричі виходив на заміну у другому таймі. Жодними результативними діями українець до цього дня не відзначився.

Ця перемога дозволила "Челсі" набрати 37 очок і впритул наблизитися до 9-го місця у турнірній таблиці. Лідирує "Арсенал" (63 бали).

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" за рекордні 100 млн євро, з яких 30 млн складають бонуси.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 4 березня Мудрика відмовилися випускати на полі та "Челсі" переміг вперше за 7 матчів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!