Мудрик дебютував у стартовому складі "Челсі". Українця замінили вже у перерві

16,9 т.
Мудрик дебютував у стартовому складі 'Челсі'. Українця замінили вже у перерві

Футболіст збірної України Михайло Мудрик невдало дебютував у стартовому складі лондонського "Челсі". Наш співвітчизник не зміг проявити себе у грі з "Фулхемом", яка, до того ж, стала для нього першою на домашній арені "Сіємфорд Брідж".

Мудрик провів на полі 45 хвилин, після чого у перерві був замінений на Ноні Мадуеку. За цей час українець відзначився лише кількома невдалими спробами загострити гру в атаці та одним порушенням правил.

Відомий портал Who Scored за підсумками першого тайму (0:0) назвав українця найгіршим гравцем матчу. Разом із сербським форвардом "Фулхема" Александаром Мітровичем наш співвітчизник отримав оцінку 6,0.

При цьому варто відзначити, що вся команда тренера Грема Поттера до перерви виглядала блякло. Достатньо сказати, що єдиний сейв зробив саме воротар "Челсі" Кепа, коли парирував удар бразильського легіонера суперників Перейри. У другій 45-хвилинці ситуація на полі не змінилася і поєдинок завершився нульовою нічиєю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, легендарний французький футболіст Еммануель Петі захопився Михайлом Мудриком. При цьому стосовно українця було відкрито дисциплінарну справу Футбольною асоціацією (FA) після того, як гравця звинуватили в расизмі. У відповідь уболівальники в нашій країні заступилися за співвітчизника.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!