Мудрик провально зіграв у АПЛ, переживши принизливий момент у матчі. Відео

9,1 т.

Український півзахисник лондонського "Челсі" Михайло Мудрик провів вкрай невдалий поєдинок 4-го туру чемпіонату Англії проти "Ноттінгем Фореста". 22-річний футболіст вийшов на заміну на 77-й хвилині замість Мало Ґюсто.

Наш співвітчизник за 13 хвилин ігрового часу 15 разів торкнувся м'яча, зробивши 7 втрат, причому жодного разу не зміг показати вдалий дриблінг, програвши обидві наземні дуелі з суперником. Також Михайло чотири рази безуспішно намагався виконати крос.

Статистичний портал Sofascore поставив нашому вінгеру найнижчу оцінку у 6,3 бала.

На останніх секундах Михайло пережив справжнє приниження, коли його яскравим фінтом обіграв Ентоні Еланга. Після цього гості ледь не забили другий гол, але м'яч влучив у штангу.

Матч завершився поразкою "синіх" 0:1, що спровокувало шквал критики з боку експертів та вболівальників.

Колишній нападник "Астон Вілли" та збірної Англії Габріель Агбонлахор назвав Мудрика абсолютно марною покупкою, поцікавившись, чому не можна було купити Кейна чи Мбаппе.

Цього сезону Михайло взяв участь у трьох матчах. Обидва рази українець виходив на заміну, не відзначившись жодними результативними діями.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно Мудрика зловили Лондоні фанати "Арсеналу", який є головним конкурентом "синіх".

Нагадаємо, що Мудрик у січні цього року перейшов до "Челсі" за 100 млн євро, з яких 30 млн склали бонуси. З того часу в активі українця 0 голів та 2 результативні передачі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!