Рекорд! Миколенко забив гол на 54-й секунді у матчі АПЛ. Відео

35,4 т.

Український футболіст "Евертона" Віталій Міколенко відзначився надшвидкісним забитим голом у 12-му турі чемпіонату Англії. 24-річний гравець збірної України забив у ворота "Крістал Пелес".

Вже на 1-й хвилині Миколенко взяв участь у масованій атаці, яка стала результативною. На 45 секунді удар Віталія заблокували захисники, але м'яч залишився у гостей. У другій спробі Джек Гаррісон зробив точний навіс у штрафний майданчик, де українець головою відправив круглий снаряд у рамку.

Цей гол, забитий на 54-й секунді, став найшвидшим у сезоні в АПЛ.

Миколенко на 49-й хвилині міг оформити дубль, однак його удар припав у стійку. На добиванні точно зіграв Дукуре, зробивши рахунок 1:2. Зустріч завершилася гостьовою перемогою "ірисок" 2:3.

"Евертон" із 14 очками знаходиться на 14-му місці в турнірній таблиці АПЛ.

Для Віталія це стало третім голом у 62 поєдинках у всіх турнірах в Англії. Тиждень тому українець забив у ворота "Евертона".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!