Миколенко вийшов на заміну і за 5 хвилин допоміг забити вирішальний гол у ворота "Челсі". Відео

106,1 т.
Миколенко вийшов на заміну і за 5 хвилин допоміг забити вирішальний гол у ворота 'Челсі'. Відео

Український захисник "Евертона" Віталій Миколенко став автором передгольової передачі у 28-му турі чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі. 23-річний футболіст збірної України з'явився на полі наприкінці матчу проти "Челсі" і допоміг своїй команді уникнути поразки (2:2).

На 84-й хвилині Миколенко замінив Шімуса Коулмена, а на 89-й уже святкував забитий м'яч. Наш співвітчизник зі своєї половини поля вирізав передачу на Абдулаї Дукурі.

Малійський хавбек у дотик переправив далі на Елліса Сімса. 22-річний форвард ефектно розібрався із захистом суперника та пробив точно у ворота.

Український хавбек "Челсі" Михайло Мудрик був у запасі, але на поле так і не вийшов.

В АПЛ "Евертон" йде на 15-му місці (26 очок). "Челсі" розташувався на 10-му рядку (38 балів).

Нагадаємо, що свій перший м'яч в офіційних іграх Віталій забив у травні у гостьовому матчі 36-го туру чемпіонату Англії з футболу у Прем'єр-лізі проти "Лестера". Цей удар у результаті був визнаний найкращим у сезоні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, що Миколенко перейшов до "Евертона" 1 січня 2022 року. В Англії встиг зіграти 44 матчі у всіх турнірах.