Миколенко своїм вчинком перед матчем АПЛ викликав захоплення в Англії. Відео

48,3 т.
Миколенко Евертон

Український захисник "Евертона" Віталій Міколенко вкрив дівчинку своєю курткою перед грою 8го туру чемпіонату Англії з футболу. Момент стався за кілька хвилин до старту матчу проти "Вест Гема".

Під час гімну футболіст збірної України побачив, що маленька дівчинка, з якою вийшов на поле інший гравець "Евертона", мерзне. Ні секунди не роздумуючи Віталій зняв із себе тренувальний одяг та вкрив дитину.

У мережі цей вчинок знайшов реакцію у сотень англійських уболівальників. Фанати захоплюються турботливістю українця та хвалять його.

Зустріч завершилася з рахунком 1:0. Гол на 53-й хвилині забив французький легіонер Ніла Мопе. Це стало першою перемогою "Евертона" за стартові 7 матчів АПЛ. У турнірній таблиці лондонці посідають 13-е місце.

Як повідомляв OBOZREVATEL, влітку Миколенко забив свій другий гол за англійський клуб. 23-річний футболіст збірної України відзначився у товариському матчі, розписавшись у воротах "Блекпула".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!