Миколенко розповів про свій дебют за "Евертон"

9,9 т.
Миколенко розповів про свій дебют за 'Евертон'

Новачок "Евертона" Віталій Міколенко висловився про свій перший матч в Англії – у Кубку країни проти "Халла" (3:2). 22-річний українець відіграв у гостях у клубу другого дивізіону повністю і основний, і додатковий час.

Уродженець Черкас на своїй сторінці у Instagram опублікував фотографію з підписом англійською мовою. "Мої перші 120 хвилин у футболці "Евертона". Дякую тренеру та партнерам по команді. Підтримка фанів була важлива для мене", – видав Миколенко.

Цікаво, що, незважаючи на невдалий початок зустрічі, за свою гру Миколенко від статистичного ресурсу Sofascore отримав 7,4 бала. Це найкраща оцінка в "Евертоні", якою також нагородили Таунсенда, котрий забив переможний гол у додатковий час. Інший сайт, Whoscored, поставив Віталію оцінку 7,67 – третю в команді.

Миколенко у "Евертоні".

Наступний матч команда українця проведе у Прем'єр-лізі проти "Норвіча" 15 січня. Зустріч із "Лестером", яка планувалася 11 січня, скасована.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер "Евертона" оцінив гру Миколенка, який привіз гол у свої ворота на першій хвилині матчу.

Миколенко в Англії отримуватиме 58 000 фунтів стерлінгів на тиждень (приблизно 2,1 млн гривень).