Мессі забив найшвидший гол у кар'єрі. Відео

22,3 т.

Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі відзначився надшвидкісним голом у товариському матчі проти Австралії. Зоряний нападник розпечатав ворота Метью Райана вже через 1 хвилину та 19 секунд після стартового свистка.

До цього найшвидшим голом Мессі був м'яч у Лізі чемпіонів-2018. Форварду "Барселони" вистачило 2 хвилин і 7 секунд, щоб відкрити рахунок у поєдинку проти "Челсі".

Матч Аргентина – Австралія завершився з рахунком 2:0. На 68-й хвилині остаточну точку поставив Песселья.

По ходу гри Мессі демонстрував чудовий дриблінг, легко обігруючи пів команди суперника.

Зазначимо, що прибуття Мессі до Китаю, де проходив матч із австралійцями, ознаменувався скандалом. Лео затримали на митниці через ситуацію із Тайванем.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!