Мессі вперше вийшов в основі нової команди та влаштував феєрію з двома голами за 13 хвилин. Відео

16,3 т.

Легендарний нападаючий Ліонель Мессі відзначився взяттям воріт суперника та у другому своєму матчі за американський "Інтер". Чемпіон світу 2022 цього разу зробив дубль за команду з Майамі, принісши їй перемогу в груповому етапі Кубка ліг у грі з "Атлантою".

Мессі, який уперше вийшов в основі нової команди, відкрив рахунок у матчі вже на 9-й хвилині зустрічі. Отримавши м'яч від партнера, Ліонель вийшов віч-на-віч з голкіпером суперників і з другої спроби відправив його в сітку воріт.

Ще за 13 хвилин аргентинський форвард відзначився знову. Цього разу він скористався класним прострілом із лівого флангу – Мессі підставив ногу під передачу та переправив м'яч точно під дальню штангу.

Зазначимо, що у підсумку зустріч завершилася розгромною перемогою "Інтера" 4:0, а аргентинець записав на свій рахунок ще й точну передачу.

Нагадаємо, у першому своєму матчі за американців зірковий бомбардир приніс "Інтеру" перемогу, забивши на останній хвилині матчу влучним ударом зі штрафного.

Як повідомляв OBOZREVATEL, колишній партнер Ліонеля Мессі з французького ПСЖ Кіліан Мбаппе влаштував демарш, на що клуб висловив готовність продати його за 300 мільйонів євро в ОАЕ.

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!