Мессі влаштував "брудні" розбірки з капітаном "Реалу": опубліковано відео інциденту

25,7 т.
Мессі Рамос

Жоден матч "Барселони" і "Реалу" не обходиться без скандалів і будь-яких інцидентів. Матч-відповідь Суперкубка Іспанії став черговим доказом. В середині другого тайму відзначилися лідери капітани команд - Ліонель Мессі і Серхіо Рамос.

Скандальний епізод стався в середині другого тайму. Захисник "Реалу" підло спровокував аргентинця, не захотівши віддавати м'яч у руки, а кинувши його над Мессі. Лео подібної нахабства не стерпів і словесно розкритикував Рамоса.

Читайте: Футболіст "Реалу" забив фантастичний гол "Барселоні" в Суперкубку Іспанії

Один із кращих футболістів планети кинув на адресу Серхіо нецензурну фразу, яку можна перекласти, як "виродок", передає Marca.

Sergio Ramos clowning Leo Messi Jajajajajajaja pic.twitter.com/PaGiT3lpxH

- ramiro dos (@ bloggerboxing2)

16 серпня 2017 р

Як повідомляв "Обозреватель", "Реал" завоював Суперкубок Іспанії, розгромивши "Барселону" за сумою двох матчів з рахунком 5:1.