Мбаппе зробив хет-трик за ПСЖ за 17 хвилин у Франції. Відео

4,1 т.

Найдорожчий футболіст сучасності Кіліан Мбаппе вкотре продемонстрував свої феноменальні здібності. У матчі 1/16 фіналу Кубка Франції нападник ПСЖ зробив хет-трик та допоміг команді перемогти "Ванн" з рахунком 4:0. Щоправда, суперник виступає лише у четвертому за рангом французькому дивізіоні.

Гості грали без бразильця Неймара та аргентинця Ліонеля Мессі, тому основні надії в атаці лягли на Мбаппе. Щоправда, його прорвало лише у другому таймі. Зате Кіліан забив три м'ячі за 17 хвилин – з 59-ї по 76-ту.

Мбаппе забиває м'яч.

У першому ж таймі рахунок відкрив захисник Преснел Кімпембе, який ще примудрився отримати жовту картку. Дивіться огляд зустрічі.

У двох кубкових іграх сезону у Франції Кіліан забив п'ять м'ячів. Наразі 23-річного Мбаппе оцінюють у 160 мільйонів євро. Утім влітку він може залишити французький клуб без компенсації, оскільки його контракт закінчується. ПСЖ пропонує своїй зірці нову угоду, проте активно веде переговори й іспанський "Реал".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Мбаппе визнали найкращим футболістом року за версією Globe Soccer Awards.

У грудні Мбаппе похвалився величезним подарунком на день народження.