Матч за участю Зінченка увійшов до історії Ліги чемпіонів

89,7 т.
Олександр Зінченко

Англійський футбольний клуб "Манчестер Сіті", за який виступає українець Олександр Зінченко, увійшов до історії Ліги чемпіонів. Одноклубник українця Кевін де Брюйне у першій грі 1/2 фіналу проти "Реала" забив на 94-й секунді, що стало найшвидшим голом цієї стадії за весь час проведення турніру.

На другій хвилині Ріяд Марез підхопив м'яч, змістився з ним ближче до центру штрафного майданчика і видав ідеальний парашут на бельгійця, що набігав. Той стрибнув "рибкою", відправивши головою круглий снаряд чітко в сітку.

Сам поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь "горожан". Гра у відповідь відбудеться 4 травня в Мадриді.

Олександр Зінченко провів на полі всі 90 хвилин, отримавши від авторитетного статистичного порталу Whoscored оцінку 7,02. 25-річний захисник здійснив 1 удар по воротах, зробив 2 ключові передачі та здійснив 107 дотиків м'яча. Точність передач становила 84,6%.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 24 квітня Зінченко провів чудовий поєдинок 34-го туру в англійській Прем'єр-лізі проти "Вотфорда".

25-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому матчі та вже на 4-й хвилині став автором гольової передачі. Це стало третім асистом для українця у 20 зіграних матчах цього сезону.