Матч УПЛ встановив історичний рекорд чемпіонатів України з футболу. Відео

30,6 т.
Металіст Верес

Матч 21-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) між харківським "Металістом" та "Вересом" із Рівного завершився з рахунком 5:5. Вперше у чемпіонатах України з футболу обидві команди забили по 5 голів в одному матчі. Історичний поєдинок відбувся в Ужгороді.

Відео дня

Рахунок вже на 6-й хвилині відкрив Єгор Картушов, а за чотири хвилини Богдан Порох його подвоїв.

На 23-й хвилині "Верес" зусиллями Андрія Близниченка та Владислава Шарая змогли відновити рівновагу.

Через 2 хвилини Максим Прядун знову вивів "Металіст" уперед, після чого почалися "гойдалки", коли господарі забивали, а гості зрівнювали.

На 59-й хвилині рівненська команда вперше вийшла вперед, проте за 20 хвилин Владислав Наумець врятував для "Металіста" нічию.

Ця гра на стадіоні "Авангард" також повторила найрезультативніший матч в історії нашого футболу.