"Матч ТВ" змусив усю Росію слухати "Путін – х*йло" на Євро-2024. Відео

8,3 т.
'Матч ТВ' змусив усю Росію слухати 'Путін – х*йло' на Євро-2024. Відео

Головний всеросійський спортивний пропагандистський телеканал "Матч ТВ" зганьбився з трансляцією поєдинку 1-го туру чемпіонату Європи з футболу-2024 Туреччина - Грузія. У той момент, коли показали грузинських уболівальників, які зібралися на трибунах, вони почали співати "Путін - х*йло".

Відео дня

На 39-й хвилині перед подачею кутового режисер вирішив розважити глядачів картинкою із фанатських секторів. Коли камера зупинилася на глядачах, вони наче спеціально зарядили нетлінний хіт про російського диктатора.

Як повідомляв OBOZ.UA, у цій грі збірна Грузії з футболу забила перший гол в історії чемпіонатів Європи. У воротах національної команди Туреччини розписався грузинський форвард Жорж Мікаутадзе.

23-річний нападник клубу "Аякс", який виступає на правах оренди за "Мець", після передачі Георгія Кочорашвілі зрівняв рахунок на 32-й хвилині зустрічі.

Поєдинок на стадіоні "Сигнал Ідуна Парк" у Дортмунді завершився з рахунком 3:1 на користь Туреччини. На 65-й хвилині Арда Ґюлер вивів свою команду вперед. На останніх хвилинах грузини влаштували штурм турецької брами, пропустили контратаку і Керем Актюркоглу забив у порожні ворота.

Слід зазначити, що збірна Туреччини вперше в історії виграла стартовий матч на чемпіонаті Європи.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!