Іспанію сенсаційно вибила із ЧС-2022 африканська збірна. Впав унікальний рекорд Шовковського

23,6 т.

Збірна Марокко сенсаційно вибила команду Іспанії в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2022. Поєдинок на стадіоні "Едьюкейшн Сіті" у катарському Аль-Раяні завершився перемогою за пенальті 3:0. В основний та додатковий час голів забито не було.

Іспанія, яка перед початком матчу виглядала у букмекерів абсолютним фаворитом, провела абсолютно непоказний перший тайм. Африканці успішно перекрили всі зони, дозволивши підопічним Енріке за 45 хвилин лише один раз вдарити по своїх воротах, та й то неточно.

Це стало найгіршим результатом іспанської збірної на чемпіонатах світу щонайменше з 1966 року.

Перед перервою гравці з Марокко могли й самі виходити вперед, але удар головою Наефа Агерди припав трохи вище за поперечину.

У другому таймі поневіряння європейців продовжилися. Іспанія зовсім не виглядала тією грізною фурією рохою, видавши один із найгірших своїх матчів у плей-оф.

У серії пенальті чудово виявив себе голкіпер Марокко Яссін Буну. 31-річний воротар залишив свої ворота сухими, зробивши досягнення Шовковського вже не унікальним. Олександр був єдиним воротарем історії ЧС, який відстояв на нуль серію післяматчевих 11-метрових.

В 1/4 фіналу марокканці зіграють із переможцем пари Португалія – Швейцарія.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!