Мане обіграв Салаха, й Сенегал уперше в історії виграв Кубок Африки. Відео

Переможцем Кубка африканських націй із футболу вперше стала збірна Сенегалу. У неділю, 6 лютого, пізно ввечері команда зіркового форварда Садіо Мане обіграла в фіналі турніру в Камеруні збірну Єгипту його партнера з "Ліверпуля" Мохамеда Салаха.

Ні в основний, ні в додатковий час суперники так і не змогли забити бодай один м'яч на двох. При цьому Мане вже дебюті зустрічі заробив пенальті, але сам його і не реалізував. Гольових моментів за 120 хвилин було небагато, і доля трофея вирішилася в серії 11-метрових.

Тут пощастило Сенегалу, чий воротар "Челсі" Едуард Менді виявився щасливішим, – 4:2. Черга бити пенальті до Салаха не дійшла, а удар Мане виявився переможним. Дивіться огляд зустрічі.

Після гри зірки англійської Прем'єр-ліги по-дружньому поспілкувалися.

Салах та Мане.

А Садіо, окрім призу з національною командою, отримав і нагороду як найкращий гравець турніру.

Мане з трофеєм.

Чемпіонат Англії, де чекають на своїх африканських футболістів, відновлюється після паузи у вівторок, 8 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Португалія відігралася з 0:2 у фіналі з Росією та виграла чемпіонат Європи з футзалу-2022.

Напередодні українець заробив вилучення через дев'ять хвилин після дебюту у Франції.