Португалія відігралася з 0:2 у фіналі з Росією та виграла чемпіонат Європи з футзалу-2022

4 хвилини
19,9 т.
Португалія провела чудовий фінал із Росією

Збірна Португалії з футзалу обіграла команду Росії у фіналі чемпіонату Європи-2022 та стала другою командою в історії, яка змогла захистити свій титул. Поєдинок у столиці Нідерландів завершився з рахунком 4:2.

Початок зустрічі був за росіянами. Підопічні Сергія Скоровича володіли ініціативою та впевнено реалізували свої моменти.

Росія вела 2:0

На 10-й хвилині Нандо перед чужим штрафним знайшов пасом Соколова, який корпусом закрив м'яч захисника і точно вдарив з розвороту. Соуза пропустив круглий снаряд під рукою.

Португальці контратакували

За 2 хвилини 2-й номер рейтингу УЄФА подвоїв перевагу. Антошкін продемонстрував високу індивідуальну майстерність і точним пасом із лівого флангу вивів на удар Афанасьєва. Той зробив рахунок 2:0.

Чинні чемпіони континенту змогли відіграти один гол ще до перерви. Під кінець першої половини португальці нав'язали свою гру, стали наздоганяти росіян за кількістю моментів і останніми хвилинами розмочили нулі на табло. Відзначився Томаш Пасу, який забив гол у дотик після розіграшу кутового.

Португалія перевернула матч

У другій половині Португалія серйозно підняла темп, все частіше почала загрожувати воротам Путілова і їй вдалося перевернути гру. Російські футзалісти занервували, зрештою пропустивши двічі.

Дубль оформив Андре Коелью.

Насамкінець Росія змінила голкіпера на польового гравця, пропустивши у порожні ворота.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька годин раніше збірна України програла Іспанії у грі за третє місце.

У півфіналі Євро-2022 підопічні Олександра Косенка поступилися збірній Росії та не змогли вийти у фінал.

Українські вболівальники дві години не замовкали в Амстердамі

У цій грі "жовто-синіх" підтримувало багато українських фанатів. Вони так голосно співали відомий хіт про Путіна, що "МатчТВ" довелося вимкнути звук у трансляції.

Українські фанати під час півфіналу Євро-2022 із Росією.

Незважаючи на поразку, глядачі влаштували овації збірної України з футзалу.

Україна обіграла у Нідерландах Сербію

Нагадаємо, що наша збірна вчетверте пробилася до 1/2 фіналу Євро з футзалу.

Україна - Сербія

У п'ятницю, 28 січня, Україна дала бій чинним чемпіонам світу та Європи португальцям. "Жовто-сині" поступилися 0:1, але завдяки додатковим показникам посіли друге місце та вийшли до плей-оф.

Наші футзалісти створили сенсацію

На груповому етапі ключовою грою для українців стала зустріч 2-го туру проти Сербії.

Україна зіграє із Казахстаном

У першому турі підопічні зазнали неприємної поразки від господарів турніру (2:3), і щоб мати шанси на вихід у плей-оф, їм необхідно було лише перемагати.

Збірна Росії у чвертьфінальному матчі з рахунком 3:1 обіграла команду Грузії. У першому таймі точилася рівна боротьба, а на останніх хвилинах грузини могли уникнути поразки.