"Манчестер Юнайтед" вибив "Ліверпуль" з Кубка Англії в матчі з п'ятьма голами. Відео

Бруну Фернандеш святкує третій гол у матчі з 'Ліверпулем'

"Манчестер Юнайтед" здобув вольову перемогу над "Ліверпулем" у домашньому матчі 1/16 фіналу Кубка Англії з рахунком 3:2.

Гості досить швидко відкрили рахунок у поєдинку зусиллями Мохаммеда Салаха, який впевнено реалізував вихід віч-на-віч, отримавши пас на хід від Роберто Фірміно. "Червоні дияволи" відігралися в середині першого тайму, коли Мейсон Грінвуд скористався своїм шансом, вийшовши на побачення з голкіпером.

Господарі вийшли зарядженими на боротьбу в другій половині і вийшли вперед вже на самому її початку після точного удару Маркуса Решфорда. Незважаючи на ще один гол Салаха через десять хвилин, "Манчестеру" все ж вдалося вирвати перемогу незадовго до закінчення основного часу. Бруну Фернандеш не залишив шансів воротареві "Ліверпуля" Аліссону, сильно пробивши у нижній кут після небезпечного штрафного.

У наступному раунді "червоні дияволи" зустрінуться з "Вест Хемом", за який виступає українець Андрій Ярмоленко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, наш співвітчизник забив один із голів лондонської команди в 1/16 Кубка Англії.