Малиновський забив приголомшливий переможний гол, вибивши ПСЖ з Мессі та Неймаром із Кубку Франції. Відео

45,3 т.
Руслан Малиновський

Український півзахисник "Марселя" Руслан Малиновський відзначився фантастичним ударом у матчі 1/8 фіналу Кубку Франції. 29-річний футболіст збірної України розписався у воротах ПСЖ, вибивши титулований паризький клуб із турніру.

Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та блискуче провів поєдинок. На 57-й хвилині Руслан грамотно підібрав відскок і потужним "пострілом" з-за меж штрафного майданчика зробив рахунок 2:1.

Цей удар став у грі переможним.

Авторитетний статистичний сайт Sofascore поставив українському хавбеку 7,5 балів. Це стало однією з найвищих оцінок в обох команд. Мессі за гру отримав 6,9. Неймар – 7,1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Малиновський свій дебютний гол за "Марсель" забив 6 лютого в матчі 22-го туру чемпіонату Франції в Лізі 1. Для цього українцеві вистачило 14 хвилин на полі.

Нагадаємо, що Руслан перейшов у "Марсель" 9 січня за 10 мільйонів євро плюс три мільйони як бонуси. У новому клубі виступає під 18 номером.

З того часу Руслан провів 6 поєдинків у всіх турнірах.

Зазначимо, що 15 січня перед дебютною грою українця на домашньому стадіоні, фанати Марслея влаштували йому гарячий прийом. У той час, як диктор стадіоном назвав прізвище українця, уболівальники розгорнули величезний жовто-синій прапор і вітали Руслана оплесками.