Малиновський, якого Петраков відчепив від збірної України, допоміг "Аталантi" здобути перемогу в Серії А

5,8 т.
Малиновський Серія А

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський зробив першу результативну дію в поточному сезоні італійської Серії А. 28-річний футболіст збірної України віддав гольову передачу в домашньому поєдинку восьмого туру проти "Сассуоло".

Малиновський віддав точний пас на третій хвилині

На 3-й хвилині Руслан отримав пас на правому фланзі, різко змістився і зробив простріл уздовж воріт, який замкнув Робін Гозенс.

На 37-й хвилині Малиновський взяв участь і в другому забитому м'ячі. Він зробив передачу Дувану Сапатi, а той відправив далі на Давида Дзаппакосту.

Малиновський був одним з лідерів команди

Під завісу тайму Берарді зміг скоротити відставання, але на більше "Сассуоло" виявився неспроможним.

Після цієї перемоги команда з Бергамо набрала 10 очок і піднялася на 4-у сходинку в турнірній таблиці.

Одноклубники оцінили дії Руслана

Як повідомляв OBOZREVATEL, Малиновський не прийме участь в жовтневому матчі збірної України у відборі до ЧС-2022. Наставник "жовто-синіх" Олександр Петраков вирішив не викликати футболіста в тренувальний табір команди.

Малиновський відмінно проявив себе в матчі Серії А проти Сассуоло

Раніше Олександр Петраков заявив, що Руслан Малиновський нібито образився на тренера через те, що не потрапив до основного складу збірної України на матч кваліфікації до ЧС-2022 з Францією (1:1).